Zajęcia zdrowego kręgosłupa

grupa uniwersalna Dbałość o kręgosłup to nie tylko leczenie dolegliwości czy unikanie zagrożeń w życiu codziennym, ale również bieżące ćwiczenia.
wtorek, godz. 14:00 i 18:10
środa, godz. 18:30 (Patrycja)
czwartek, godz. 17:30 i 18:45

Joga Justyna

ratuj swój kręgosłup Zajęcia prowadzone przez Justynę ukierunkowane są na pracę ze schorzeniami narządu ruchu, w szczególności - kręgosłupa.
poniedziałek, godz. 19:50,
wtorek 19:45
środa, godz. 19:45,
piątek, godz. 17:30,
czwartek, sobota, godz. 09:00

Gimnastyka z Tai Chi

dla każdej grupy wiekowej Dzięki tym zajęciom między innymi wzmocnisz mięśnie przykręgosłupowe, odpowiedzialne za prawidłową pracę kręgosłupa i postawę ciała. Proponowane na zajęciach ćwiczenia są tak dobrane, aby korzystnie wpływały na układ krwionośny, oddechowy i procesy trawienia.
wtorek, godz. 16:30

TRE

przyjazne ćwiczenia dla każdego Ćwiczenia w metodzie TRE bazują na naturalnych odruchach ciała. Zmniejszają poziom odczuwania stresu i lęku, przywracają poczucie odprężenia i relaksu, poprawiają jakość snu.
TRE - to proste i bezpieczne ćwiczenia skierowane dla wszystkich pragnących walczyć z napięciami i stresem i ich skutkami.
wtorek, godz. 19:20

Gimnastyka korekcyjna

Z troski o najmłodszych Zajęcia odbywają się w grupach 4-osobowych i skierowane są do dzieci z wadami postawy (koślawość, płaskostopie, szpotawość) oraz wadami kręgosłupa (plecy płaskie, plecy okrągłe).
poniedziałek, godz. 16:50
Powrót
Kontakt >